Chcesz przeżyć przygodę w Wołominie?

Zapraszamy do naszego escape room-u WOŁOMIN – temat na film, zwłaszcza, że dojazd jest bajecznie prosty, a pomysł na udany wypad „za miasto”, albo inaczej: „na Wołomin”, to świetna perspektywa. Przed, lub po wizycie w naszym pokoju, polecamy skorzystać z którejś z lokalnych restauracji, albo z oferty gastronomicznej w Galerii Wołomin (duża galeria handlowa).

Do Wołomina można dojechać albo bezpośrednio autobusem albo metrem do W-wa Wileńska a stamtąd pociągiem.

Dojazd autobusem:

Dojazd Z CENTRUM – autobus podmiejski typu PKS:
Linia W. Wsiadacie w ten autobus pod Domami Centrum i jedziecie aż do Wołomina na ulicę Kościelną przy której jest nasz lokal (około 30 – 40 minut)!!!

Nazwa linii: W (duża literka W na przedniej szybie autobusu)
Autobus rusza z przystanku na ul. Marszałkowskiej – przy wejściu do Empik-u. koszt: 4 zł. !!!

Gdy już będziecie w Wołominie, warto poprosić kierowcę, aby powiedział Wam, gdy będzie jechał ulicą Kościelną. Pytajcie o „Pasaż Osiedla Niepodległości”

Dojazd Z PLACU BANKOWEGO (Ratusz Arsenał):

Autobus podmiejski typu PKS: Linia W. Wsiadacie w ten autobus na przystanku oznaczonym „Linia W” i jedziecie aż do Wołomina na ulicę Kościelną przy której jest nasz lokal (około 30 – 40 minut)!!! Reszta jak wyżej.

Dojazd Z PRAGI (WARSZAWA WILEŃSKA):

Autobus podmiejski typu PKS: Linia W. Wsiadacie w ten autobus na przystanku oznaczonym „Linia W” na ulicy Radzymińskiej (pod galerią handlową) i jedziecie aż do Wołomina na ulicę Kościelną przy której jest nasz lokal (około 30 – 40 minut)!!! Reszta jak wyżej.

Dojazd pociągiem:

Należy metrem dojechać do stacji „Warszawa Wileńska” a następnie przechodząc przez galerię handlową udać się na stację PKP i po zakupieniu biletu do Wołomina wsiąść do pociągu. Stacja końcowa: Wołomin Słoneczna (20 minut). Stamtąd spacerem na ulicę Kościelną 67 (20 minut) – najłatwiej skorzystać z nawigacji google maps. Po Wołominie poruszają się tez autobusy linii podmiejskiej ZTM, z których można skorzystać.

rezerwacja
Zadzwoń do nas