WOŁOMIN – temat na film

Nie znikąd wzięła się zła sława Wołomina! Po ekscesach gangsterki z lat 90-tych, o której szumnie rozpisywała się prasa, nadszedł czas „białych kołnierzyków” - niedawno cała Polska usłyszała o upadkach tutejszego SKOKU W i Banku Rzemieślniczego, w kontekście wielomilionowych kredytów „na słupa” lub pod marny zastaw. Jedni już zaliczają twardą odsiadkę, inni w aresztach śledczych, jeszcze inni „z zarzutami” ale czy to już koniec tzw. „WOŁOMINA”? Służby śledcze wiedzą, że nie! Reżyserzy filmów kryminalnych, głośnych jak pies PITBULL, też nie chcą odpuścić Wołominowi.

Niedawno jeden z zatrzymanych zaczął sypać. Twierdzi, że na jednym z wołomińskich osiedli znajduje się pomieszczenie, w którym przetrzymywane są mocne dowody przestępstw grupy zabezpieczającej interesy banksterów, których uzyskanie pozwoli śledczym raz na zawsze wsadzić za kraty „grube ryby” oraz ich podwładnych. Jeśli się to uda to z Wołomina przez kolejne lata powinny napływać już tylko same dobre informacje.

W tej grze wcielacie się w policjantów i policjantki CBŚ, którzy czym prędzej jadą pod wskazany adres, aby sprawdzić, czy to prawda, i aby dobrać się do tych dowodów. Antyterroryści mają dać wam wsparcie, ale wiecie, że nie dotrą tu szybko. Podejmujecie akcję! Wchodzicie! Liczy się każda minuta, bo przestępcy mogą przyjechać przed wami i chcieć zniszczyć dowody podpalając lub wysadzając budynek. A może wejdą i się spotkacie... mogą tu być za godzinę: oprócz was – oni i antyterroryści! Adrenalina w górę... Kto wie, może o waszych wyczynach nakręcą kolejnego PITB... WCHODZICIE - AKCJA!!!!

Cała sytuacja jest wymyślona na potrzeby Real Life Escape Game. Wszelkie podobieństwa do realnych wydarzeń są zupełnie przypadkowe.

Szczegóły

Tematyka pokoju: kryminalna
Czas: 60 minut
Liczba uczestników: 2 do 5 (optymalna liczba: 4)
Stopień trudności: średni

Nie wymaga wyjątkowej siły ani sprawności fizycznej. Gra dla koneserów rozrywek umysłowych.

Przekaz pozytywny

Oficerowie Policji wpadają na trop i likwidują szajkę przestępczą (wyraźne rozróżnienie dobrych działań – Policja, od złych – likwidowana szajka; nie ma elementów godzących w obyczajowość lub uczucia religijne).

Zabawa jest przeznaczona dla osób, które mają już spostrzegawczość i logiczne myślenie dorosłego człowieka, choć „młodsza młodzież” w towarzystwie dwóch dorosłych osób też będzie miała świetne przeżycie. Przyjmuje się, że górna granica wieku to – 105 lat. Miłej zabawy!

rezerwacja
Zadzwoń do nas